Nie pracuje na VHF, tzn.śnieg, próbowałem podmieniać głowice; na jednej mleko, na drugiej śnieg, a miały być do panasonica, obie nówki, co tu może być grane z tym sprzętem, czy mógł się bin wywalić z eeproma?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam