Witam!
Posiadam obudowy o objętości 120L (netto) i chciałbym wykarzystać je do zrobienia głośnych (efektywnych) nadstawek. Chiałbym użyć do tego celu głośników Beymy. Do jednej komlumny wpakowałbym 2x 12GA50 i jakiś driver (dość tani) z cięciem nawet kolo 7/8 kHz, taki żeby dobrze przenosił najwyższe tony. Kolumna wytłumiona jest gąbką. Nie ma jeszcze w niej bassreflexu, ale myślę że spokojnie 4 rurki o śred. 7cm i dł. 11cm. moge tam dać.
Co sądzicie o takim wykorzystaniu tych obudów??
Dodam że w przyszłości zrobiłbym do tego zestawu także mocne i efektywne subbasy...
A tutaj link do tej Beymy: http://www.elmuz.com.pl/sklep/download/12GA50.pdf
Proszę o opinie i o rady jaki driverek do tego użyć ( taki góra 100zł )
Pozdrawiam!!!
Posiadam obudowy o objętości 120L (netto) i chciałbym wykarzystać je do zrobienia głośnych (efektywnych) nadstawek. Chiałbym użyć do tego celu głośników Beymy. Do jednej komlumny wpakowałbym 2x 12GA50 i jakiś driver (dość tani) z cięciem nawet kolo 7/8 kHz, taki żeby dobrze przenosił najwyższe tony. Kolumna wytłumiona jest gąbką. Nie ma jeszcze w niej bassreflexu, ale myślę że spokojnie 4 rurki o śred. 7cm i dł. 11cm. moge tam dać.
Co sądzicie o takim wykorzystaniu tych obudów??
Dodam że w przyszłości zrobiłbym do tego zestawu także mocne i efektywne subbasy...
A tutaj link do tej Beymy: http://www.elmuz.com.pl/sklep/download/12GA50.pdf
Proszę o opinie i o rady jaki driverek do tego użyć ( taki góra 100zł )
Pozdrawiam!!!