CZy dobrze podłaczyłem nastepujce grzalki, aby wylacznikami w1 i w2 regulwoac moc grzewczą? Jedna grzałka ma moc 1kW. Gdy:
właczony w1 = mam moc grzewczą 2kW
gdy wlaczony w2 = moc =4kW
gdy oba wlaczone, mam 6kW.
Napiecie zasilania trójfazowe 3x230V(fazowe). Własnie jak w jakiś instrukcjach jest napisane napięcie 3x400VAC, to chodzi o to ze fazowe jest 230V...a miedzyfazowe 400VAC? CZy dobrze schemat narysowałem. Proszę o odp.
właczony w1 = mam moc grzewczą 2kW
gdy wlaczony w2 = moc =4kW
gdy oba wlaczone, mam 6kW.
Napiecie zasilania trójfazowe 3x230V(fazowe). Własnie jak w jakiś instrukcjach jest napisane napięcie 3x400VAC, to chodzi o to ze fazowe jest 230V...a miedzyfazowe 400VAC? CZy dobrze schemat narysowałem. Proszę o odp.