Witam!
Chciałbym podłączyć cztery grzałki elektryczne tak aby grzały wszystkie wraz. Czy do każdej mam podłączyć osobny przewód czy wszystkie na jednym. Grzałki mają 1000W 230V i chce je zastosować do suszarki włąsnej roboty. dzięki.Pzdr.
Chciałbym podłączyć cztery grzałki elektryczne tak aby grzały wszystkie wraz. Czy do każdej mam podłączyć osobny przewód czy wszystkie na jednym. Grzałki mają 1000W 230V i chce je zastosować do suszarki włąsnej roboty. dzięki.Pzdr.