Strzelało trafo WN - wym. trafo, TDA8374C3, opory z BLC. Układ sprawdziłem na innym TV i jest ok. Brak obrazu a jak podniosę S2 to powroty. Głos ok, pilot działa. SSC jest ok 6V. posprawdzałem wszystko. Z AV też nie ma obrazu tylko jest głos. OSD brak. Z PK na TDA wychodzi 4V. Czekam na pomoc. Jak sztucznie odblokować TDA ?