Witam
mam problem z programem który napisałem w bascomie avr
dla procka atmega8
napisałem program który ma sterować trzema przekaźnikami
dla dwóch pierwszych przekaźników ustawiam sobie dowolne czasy
po upływie pierwszego włancza sie drugi i po upływie czasu drugiego włancza sie trzeci i jest włączony do czasu póki nie przycisne STOP
problem tkwi w tym że gdy po dwóch takich cyklach odmierzania chcę wykonać trzeci cykl to program mi się resetuje
i nie wiem co jest nie tak, w czym tkwi proble
bardzo proszę o poradę bo mam to wykonać na pracę dyplomową
zaprogramowałem go na rezonator 8mhz
przycisku typu reset zwierające do masy podłączyłem do pd2-pd6 5szt
wyświetlacz lcd
i 3 wyjścia sterujące przekaźnikami
listing w załączniku
dzięki
mam problem z programem który napisałem w bascomie avr
dla procka atmega8
napisałem program który ma sterować trzema przekaźnikami
dla dwóch pierwszych przekaźników ustawiam sobie dowolne czasy
po upływie pierwszego włancza sie drugi i po upływie czasu drugiego włancza sie trzeci i jest włączony do czasu póki nie przycisne STOP
problem tkwi w tym że gdy po dwóch takich cyklach odmierzania chcę wykonać trzeci cykl to program mi się resetuje
i nie wiem co jest nie tak, w czym tkwi proble
bardzo proszę o poradę bo mam to wykonać na pracę dyplomową
zaprogramowałem go na rezonator 8mhz
przycisku typu reset zwierające do masy podłączyłem do pd2-pd6 5szt
wyświetlacz lcd
i 3 wyjścia sterujące przekaźnikami
listing w załączniku
dzięki