od dosc dluzszego czasu obserwuje wlasnie takie zjawisko, wyglada jakby dysk caly czas pracował - miga dioda, do niedawna myslalem ze to kwestia jakis wirusów ewentualnie dawno nie reinstalowanego systemu, wirusow niby nie było, wszelkie sposoby czyszczenia sys. nie pomogly, wiec zgralem wszystkie dane z dysku i dokonalem zapisu zerami, po instalacji nowego systemu wszystko chodzilo pieknie do momentu przeniesienia wszystkich danych z powrotem na dysk, spadla odrazu wydajnosc dysku - test hd tune, dokonalem wszelkich mozliwych testów i nic, wyglada jakby dysk był zdrowy, zadnych złych sektorów, wirusow nic...
mimo iz niby dysk pracowal, nie bylo zadnego obciazenia procesora, uzycie pamieci roniez bylo niewielkie, kiedy znowu wykasowalem te dane dysk znowu odzyskal sprawnosc i wszystko szybko chodzilo yyyy
zaobserwowalem rowniez iz pendrive po podlaczeniu rowniez wyglada jakby caly czas pracowal mimo ze nic sie nie robi, nie mozna go rowniez odmntowac, system krzyczy "nie można zatrzymać urządzenia w tej chwili"
czasami w momencie zamykania systemu wyskakuje komunikat o zamykaniu prgramu kkx.??? czy cos w tym stylu, teraz dobrze nie pamietam... fakt ze na ten temat nie moglem nic znalezc w necie
Dysk to WDC 800JB 80GB ATA podzielony na trzy partycje:
systemowa 15GB - wolne miejsce 11 GB
2 partycja z danymi 25 GB - wolne 11GB
3 partycja rowniez z danymi 34GB - zajete 26GB
typ plikow: mocno zroznicowany, duzo plikow o malej obietosci, spra ilosc plikow graficznych
system winxp prof. + sp2 system plikow na kazdej partycji ntfs
w czym tkwi problem?? jesli ktos pomoglby mi rozwiazac ten problem bybłbym bardzo wdzieczny
pozdr.
mimo iz niby dysk pracowal, nie bylo zadnego obciazenia procesora, uzycie pamieci roniez bylo niewielkie, kiedy znowu wykasowalem te dane dysk znowu odzyskal sprawnosc i wszystko szybko chodzilo yyyy
zaobserwowalem rowniez iz pendrive po podlaczeniu rowniez wyglada jakby caly czas pracowal mimo ze nic sie nie robi, nie mozna go rowniez odmntowac, system krzyczy "nie można zatrzymać urządzenia w tej chwili"
czasami w momencie zamykania systemu wyskakuje komunikat o zamykaniu prgramu kkx.??? czy cos w tym stylu, teraz dobrze nie pamietam... fakt ze na ten temat nie moglem nic znalezc w necie
Dysk to WDC 800JB 80GB ATA podzielony na trzy partycje:
systemowa 15GB - wolne miejsce 11 GB
2 partycja z danymi 25 GB - wolne 11GB
3 partycja rowniez z danymi 34GB - zajete 26GB
typ plikow: mocno zroznicowany, duzo plikow o malej obietosci, spra ilosc plikow graficznych
system winxp prof. + sp2 system plikow na kazdej partycji ntfs
w czym tkwi problem?? jesli ktos pomoglby mi rozwiazac ten problem bybłbym bardzo wdzieczny
pozdr.