na stacjonarne i na komórki ? I teżzeby ci co dzwonią do mnie ze stacjonarnych na ten numer w necie mało płacili.
Proszę edytować ten post przyciskiem:
i dokonać stosownych zmian w pisowni.
Przypominam, że zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery i kończymy kropką, stosujemy również znaki przestankowe (interpunkcja).
Pisownię niektórych postów koryguję sam, jednak nie jest to moim obowiązkiem.
Popraw post i temat!
Posty nie spełniające tych kryteriów będą usuwane do "Kosza".
W przypadku nie podporządkowania się moim zaleceniom temat zostanie zamknięty wraz z konsekwencjami regulaminowymi!
Ps. Proponuję przed wysłaniem postu nacisnąć przycisk "Pisownia"
Proszę stosować (spację) po postawieniu przecinka czy kropki.
Sens i jasność wypowiedzi stanowczo się poprawia ...
TONI_2003
Proszę edytować ten post przyciskiem:
i dokonać stosownych zmian w pisowni.
Przypominam, że zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery i kończymy kropką, stosujemy również znaki przestankowe (interpunkcja).
Pisownię niektórych postów koryguję sam, jednak nie jest to moim obowiązkiem.
Popraw post i temat!
Posty nie spełniające tych kryteriów będą usuwane do "Kosza".
W przypadku nie podporządkowania się moim zaleceniom temat zostanie zamknięty wraz z konsekwencjami regulaminowymi!
Ps. Proponuję przed wysłaniem postu nacisnąć przycisk "Pisownia"
Proszę stosować (spację) po postawieniu przecinka czy kropki.
Sens i jasność wypowiedzi stanowczo się poprawia ...
TONI_2003