Witam.
Mam bramkę VOIP i interesuje mnie oferta jak najtańszych (darmowych) rozmów do polski - tylko.
Proszę coś doradzić.
Mam bramkę VOIP i interesuje mnie oferta jak najtańszych (darmowych) rozmów do polski - tylko.
Proszę coś doradzić.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamTracer2 napisał:nie tak samo jak w tepsie bo tepsa za połaczenia do innego miasta kasuje ok 25gr/min a tu masz 9 gr/min to kazdego.
ghambit napisał:Jak dzwonisz tylko na stacjonarne to polecam skypa, sam korzystam i jestem bardzo zadowolony, place 10 euro co 3 miesiące, w tym mam juz numer no i nie ma limitów co do długości połączeń. Pozdrawiam
11111olo napisał:No właśnie.
A coś innego na SIP?
11111olo napisał:W happy call mam za 59 zł tylko 1209 minut i nie mam obowiązku płacić co miesiąc abonamentu. Minuta kosztuje 4,88 gr/min.
11111olo napisał:Niestety nie raczej wieczorami ale dość długo i bez zastrzeżeń.