Witam
Czy zna ktoś jakiś sposób na wyjęcie wciśniętej membramy w głośnikach nie uszkadzając jej.Wiem ze można cienkim druciikiem ja przepic i wtedy wyjąć ale nie chce je zniszczyć
dzieki za odpowiedzi
Czy zna ktoś jakiś sposób na wyjęcie wciśniętej membramy w głośnikach nie uszkadzając jej.Wiem ze można cienkim druciikiem ja przepic i wtedy wyjąć ale nie chce je zniszczyć
dzieki za odpowiedzi