Witam, właśnie zorientowałem się, że poniższe tematy chyba powinny znaleźć się w tym dziale:
Jak zasilić mikrokontroler bezpośrednio z linii telefonicznej? - https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic791293.html
Jak usunąć "prefiks" aby centrala umiała poprawnie zinterpretować numer? - https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic790863.html#4061265
Monitorowanie (nasłuchiwanie kodów DTMF na linii) bez jej zajmowania - https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic790830.html#4056801
Kto ma możliwość i chęci niech zerknie, dziękuję.
Jak zasilić mikrokontroler bezpośrednio z linii telefonicznej? - https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic791293.html
Jak usunąć "prefiks" aby centrala umiała poprawnie zinterpretować numer? - https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic790863.html#4061265
Monitorowanie (nasłuchiwanie kodów DTMF na linii) bez jej zajmowania - https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic790830.html#4056801
Kto ma możliwość i chęci niech zerknie, dziękuję.