Witam wszytskich. Jestem pierwszy raz na forum i liczę na waszą pomoc.
Mam starą płytę ceramiczną AEG. Problem polega na tym że z biegiem czasu zaczynają mi się psuć poszczególne pola. Problem polega na tym, że jak się je włączy to grzeją na maxa bez względu na to co się ustawi. Na dzień dzisiejszy zespuły mi się już 3 z 4.
Co to może być. Zależmy mi na zminimalizowniu kosztów. Czy dam radę naprawić to sam?
Pozdrawiam Artur
Mam starą płytę ceramiczną AEG. Problem polega na tym że z biegiem czasu zaczynają mi się psuć poszczególne pola. Problem polega na tym, że jak się je włączy to grzeją na maxa bez względu na to co się ustawi. Na dzień dzisiejszy zespuły mi się już 3 z 4.
Co to może być. Zależmy mi na zminimalizowniu kosztów. Czy dam radę naprawić to sam?
Pozdrawiam Artur