Witam mam taki problem nie moge regulowac nasycenia kolorow w tym telewizorze przy podlaczonym dvd przez euro rgb, przy stacjach tv wszystko jest w porzadku, prosze o pomoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam