Witam.Jakieś dwa miesiące temu miałem w tym modelu brak obrazu (brak WN),głos był.Uszkodzony okazał się TDA 8143.Teraz wrócił z tą samą usterką. Wymieniłem TDA i ruszył,ale obawiam się ponownego uszkodzenia .Układ ten mocno się grzeje-na mierniku temp. jest ok 85 C.Wymieniłem C-47uF oraz C-220uF oraz HOT (BU58AF), a także sprawdziłem wszystkie pozostałe elementy w układzie TDA8143 i dalej się mocno grzeje.Zasilania są takie jak na schemacie.
Co jeszcze wymienić aby temperatura pracy tego scalaka spadała ?
Co jeszcze wymienić aby temperatura pracy tego scalaka spadała ?