Witam,
Mam taki problem obraz jest jak by wklęsły - chodź czytałem ze tak jest w tych płaskich monitorach ale nie o to chodzi.. problem jest taki że po bokach jest lekko nie ostry.
Jak właczam Nokia monitor test i wlączam test kowergencje lini kolorowych to przy czerwono niebieskim z grubsza troche sie nie nakłada.. starałem sie ustawic jak najdokładniej że prawie nie widać tego rozejścia. I po takich ustawieniach niestety ale nadal jest problem.
Tzn na środku ekranu wszystko jest super a na samych rogach lekko sie rozmywa.. jak ustawiam w OSD to albo jeden róg dobrze wygląda drugi sie bardziej rozjeżdza albo odwrotnie.
Czy jest na to jakaś rada ?
Czy trzeba to naprawić bo monitor sie sypnie niedługo ?
Czy naprawa była by droga?
Byłbym bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam
Mam taki problem obraz jest jak by wklęsły - chodź czytałem ze tak jest w tych płaskich monitorach ale nie o to chodzi.. problem jest taki że po bokach jest lekko nie ostry.
Jak właczam Nokia monitor test i wlączam test kowergencje lini kolorowych to przy czerwono niebieskim z grubsza troche sie nie nakłada.. starałem sie ustawic jak najdokładniej że prawie nie widać tego rozejścia. I po takich ustawieniach niestety ale nadal jest problem.
Tzn na środku ekranu wszystko jest super a na samych rogach lekko sie rozmywa.. jak ustawiam w OSD to albo jeden róg dobrze wygląda drugi sie bardziej rozjeżdza albo odwrotnie.
Czy jest na to jakaś rada ?
Czy trzeba to naprawić bo monitor sie sypnie niedługo ?
Czy naprawa była by droga?
Byłbym bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam