Witam!
Mam następujący problem z tym monitorem:
Obraz jest lekko nieostry, a objawia się to tym, że białe pionowe linie są jakby rozłożone na podstawowe kolory RGB. Widać to dopiero przy przyjżeniu się z kilku cm. Regulacja focus'a nie daje poprawy. Pośrodku jakość jest lepsza, najgorzej po lewej. Podłączałem go jeszcze do starego lapa - bez zmian.
Przebieg 7000h.
PS
Już raz go naprawiałem z pomocą "elektrody" (w ogóle nie startował). Na razie nie mam środków na zakup LCD, ale jak będzie coś poważnego to chyba zrezygnuję z naprawy...
Mam następujący problem z tym monitorem:
Obraz jest lekko nieostry, a objawia się to tym, że białe pionowe linie są jakby rozłożone na podstawowe kolory RGB. Widać to dopiero przy przyjżeniu się z kilku cm. Regulacja focus'a nie daje poprawy. Pośrodku jakość jest lepsza, najgorzej po lewej. Podłączałem go jeszcze do starego lapa - bez zmian.
Przebieg 7000h.
PS
Już raz go naprawiałem z pomocą "elektrody" (w ogóle nie startował). Na razie nie mam środków na zakup LCD, ale jak będzie coś poważnego to chyba zrezygnuję z naprawy...
