Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

HP Laser Jet 4L brudzi kartki

adass 12 Lip 2007 16:54 1935 4
  • HP Laser Jet 4L brudzi kartki

Poziom 25  

Witam. Kupiłem nowy bęben i drukarka drukowała ok. Po przestoju około 3 miesiące brudzi lewą strone kartki ( na samym skraju kartki) bęben czyściłem i nie pomogło .

0 4
  • Pomocny post
    Poziom 10  

musisz rozkręcić wkład,lekko wyczyścić i podgiąć uszczelki pod bębnem i wałkiem magnetycznym,po bokach pod developem masz takie filcowe uszczelki musisz je lekko poskrobać śrubokrętem żeby były mechowate,wymyć wałek magnetyczny izopropanolem lub dentką,w drukarce odkurzyć elektrode transferową bo napewno ją zasypało.Jeśli wkład jest regenerowany to luknij do zbiornika zużytego toneru może być przepełniony.

1
    Poziom 25  

Zrobiłem tak jak mówiłeś kolego jasiek1975 i narazie działa ok . W zbiorniku zużytego tonera nie było dużo, czy można użyć ponowie ten zużyty toner ? dzięki

0
    Poziom 25  

Nie używaj zużytego tonera, bo śmieci (np. pył z papieru, kurz) wejdą pod listwę na wałku magnetycznym i będziesz mał białe kreski lub paski. Poza tym będzie bledszy wydruk. Nowy toner do zasypania jest dosyć tani, więc szkoda psuć drukarkę.

0
    Poziom 10  

160g tonera to wydatek około 20 zł żeby zasypać kasetę.Zawsze przed zasypaniem każdy element musi być dokładnie wyczyszczony,listwa zbierająca zatalkowana a wcześniej dokładnie wymyta.Zużyty toner nadaje się tylko do wora na śmieci!!

0