dostalem taki telefonik ktory wg. klienta sam sie zepsol ;]
chodzi o to ze reaguje tylko na klawisz on/off jak go sie nacisnie to podswietla sie klawiatura ale tylko wtedy jak sie przyciska klawisz, jak sie trzyma dluzej to zapala sie na sec. a jak sie pusci to tez zapala sie na sec.
nie wiem za co sie wziasc, szczerze powiem. w test mode nie wchodzi *#@
wydaje mi sie ze to cos moze z tasma ale na marne nie ma co wymieniac, mial ktos podobny przypadek albo wie o co chodzi ?
chodzi o to ze reaguje tylko na klawisz on/off jak go sie nacisnie to podswietla sie klawiatura ale tylko wtedy jak sie przyciska klawisz, jak sie trzyma dluzej to zapala sie na sec. a jak sie pusci to tez zapala sie na sec.
nie wiem za co sie wziasc, szczerze powiem. w test mode nie wchodzi *#@
wydaje mi sie ze to cos moze z tasma ale na marne nie ma co wymieniac, mial ktos podobny przypadek albo wie o co chodzi ?