witam,mój problem to ta mala dioda,podlaczam ladowarke i zapala sie,ale nic wiecej,na wyswietlaczu nie ma zadnej informacji o ladowaniu.Szczerze mowiac nie wiem do czego ta dioda jest,gdyz to nie moj telefon,tylko znajomej.
Pytanie wiec brzmi,co jest z tym telefonem i co mozna sprawdzic,lub co jest nie tak i do czego ta czerwona dioda kolo wlacznika telefonu.
Z gory dziekuje i czekam na info
Pytanie wiec brzmi,co jest z tym telefonem i co mozna sprawdzic,lub co jest nie tak i do czego ta czerwona dioda kolo wlacznika telefonu.
Z gory dziekuje i czekam na info