Witam wszystkich.Podczas wirowania silnik pracuje cyklicznie tzn. "wchodzi" na obroty po chwili zwalnia następnie znowu wiruje itd. aż do zakończenia programu.Pozostałe funkcje bez zarzutu,obroty rewersyjne są,kondensator i wyłącznik wirowania sprawdziłem.