Witam, mam problem z radyjkiem, stawia nośną, natomiast nie jestem slyszalny. Zarówka podłączona do wyjscia antenowego swieci sie. Tranzystor i driwer stopnia koncowego raczej dobre ( sprawdzalem zwyklym miernikiem na zakresie diod) Pobór prądu podczas odsłuchu jakies 0,3A podczas nadawania 1,5 A Na kolektorze tranzystora c2075 napięcie podczas odsluchu ok 13V podczas nadawania ok 5V na driwerze bardzo podobnie. Gdzies tu znalazlem wypowiedz ze 5V podczas nadawania to za malo co zatem moze byc przyczyną ? Niestety nie dysponuje miernikiem w.cz. ani oscyloskopem, mam szanse jeszcze cos sprawdzic i ewentualnie jak ? Czy moze byc to wina transformatora modulującego ? Jak go sprawdzić ?