Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskanie danych, połączenie partycji, partition magic.

iras18 12 Lis 2007 23:07 3445 18
  • #1 12 Lis 2007 23:07
    iras18
    Poziom 10  

proszę o pomoc ponieważ chcialem poaczyc dwie partycje d:,e: maja one po 134gb bawłlem sie programem partition magic po chwili restart systemu partition dzialal i wykonywal zadanie za chwile error.Windows zaczal naprawiac cos pozniej usowac indeksy w koncu zostalem z jedna parycja d: gdzie mam folder found.000 drugiej partycji windows nie widzi .prosze o pomoc bo skasowalem wazne dokumenty przez ten partition.Dziekuje za pomoc będe wdzieczny

Proszę edytować swoje posty i dokonać stosownych zmian w pisowni.
    Przypominam, że zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery i kończymy kropką, stosujemy również znaki przestankowe (interpunkcja).
    Proszę stosować „spację” po postawieniu przecinka czy kropki.
    Sens i jasność wypowiedzi stanowczo się poprawi...
    PS Proponuję przed wysłaniem postu nacisnąć przycisk "Pisownia"

Mikippp

0 18
  • #3 13 Lis 2007 00:24
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 13 Lis 2007 01:00
    Redgy
    Poziom 33  

A co to ma do rzeczy z problemem ? Przytoczyłem topic w którym są linki do softu pozwalającego odzyskać dane. Jest on napisany w jednym linku. Niektóre programy nie są darmowe i wymagają wykupienia licencji bądz cd-key'a Autor tamtego postu pyta o taki soft który jest dobry i darmowy. Na forum nie zajmujemy się piractwem więc odpowiedz była taka a nie inna i nie wiem co ma na celu twoja ironia.

Jednocześnie doceniam twoją wiedze w naprawie HDD i diagnozowania usterek. Pozdrawiam Litwe, ciekawy kraj, miałem okazje być :)

0
  • #5 13 Lis 2007 01:53
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 13 Lis 2007 21:02
    iras18
    Poziom 10  

jak wam mam podac plik odczytu?? z gory mowie ze partiton juz nie dziala wyskakuje sector not found.A co uwazacie na temat easy recovery bo mam pelna wersje??

Dodano po 5 [minuty]:

z tego co sie orientuje jest to zerowanie dysku ,chcecie abym wszysko usunal??

0
  • #7 13 Lis 2007 21:17
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #9 13 Lis 2007 21:25
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #10 13 Lis 2007 21:52
    iras18
    Poziom 10  

dziekuje za odpowiedz skoro uwazacie ze odzyskam wszystko to dzieki powiedzcie tylko bo mam tu do wyboru tryb otwarty chyba to raw o co z tym chodzi

0
  • #11 13 Lis 2007 21:59
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #12 13 Lis 2007 22:01
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #13 13 Lis 2007 22:03
    gsm_virus
    VIP Zasłużony dla elektroda

iras18 czy ty se jakieś "jaja" robisz z tego forum i ludzi który chcą Tobie pomóc.
    Forumowicze dają tobie rady i konkretne zadania jakie możesz zrobić i dać wyniki tych działań na forum.
    Jeżeli jeszcze sądzisz że tak łatwo zakupić (przeciętnemu człowiekowi) taki soft za ciężkie pieniądze to gratuluje.
    Większość forumowiczów może i mogło by zdobyć taki soft ale za pomocą torrenta bądź innej sieci p2p, ale to już piractwo!

Ps. Szukaj gości z logiem tej firmy w emblemacie :lol:

0
  • #14 13 Lis 2007 22:21
    Redgy
    Poziom 33  

Oj okzo w sumie tak masz racje ale bardziej zaawansowane narzędzia diagnostyczne i narzędzia do odzyskiwania danych nie są komercyjne i nie dostanie je byle gdzie (stąd też stwierdzenie że dobrych darmowych nie ma). Darmowe przeważnie pozwalają na wykorzystanie podstawowych funkcji polegających bardziej na formie odczytania treści dysku fizycznego niż jej obrobienia i zapisania "papki bitowej" w czytelny sposób. No wiadomo że po samych logach z MHDD można dużo powiedzieć o typie usterki :) i można się posłużyć praktycznie każdą darmową alternatywą żeby tylko był jakiś tego rezultat(a czasami bywa on skuteczny).
    Ale wracając do problemu to rzeczywiście zgodzę się z okzo że coś tu jest nie halo. Soft onracka jest kosztowny i może nawet niezły (ale nie zawsze skuteczny, bardziej zagłębieni w temacie będą wiedzieli dlaczego - "+" i "-" trybu RAW) Trzeba próbować różnymi programami, dziwi mnie tylko że nasz forumowicz soft taki posiada i to w pełnej wersji (koszt mówi sam za siebie :?: , coś tu jest nie tak).

0
  • #15 14 Lis 2007 00:01
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #16 14 Lis 2007 00:45
    Redgy
    Poziom 33  

No tak :) masz 100% rację ale z kolei mając nawet największą wszechwiedzę nie odzyskasz danych siłą umysłu tylko trzeba jeszcze jakieś narzędzie :) Najlepiej mieć i to i to a wtedy można zdziałać wiele.

A tak na wesoło to dobremu informatykowi wystarczy do rozwiązania problemu - dos i najprostszy kompilator asemblerowy :) Na tym świat dzisiejszej techniki jest zbudowany :]

0
  • #18 15 Lis 2007 01:12
    iras18
    Poziom 10  

najlepszym programem okazal sie get data bank wszystkim polecam naprawde ale nie jest darmowy.Warto zainwestowac jezeli komus zalezy na danych i jest bardzo latwy w obsłudze a ja zaczalem przygode z odzyskiwaniem danych 2dni temu.pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

0
  • #19 15 Lis 2007 22:52
    iras18
    Poziom 10  

Mam pytanie czy można w jakiś sposób przywrócić poprzednie katalogi,tzn te które były ponieważ znajduje wszystko ale jest porozwalane w inne katalogi.Dzieki za odp.

0