Witam,
może ktoś zna jakieś nowe sposoby zaprogramowania tego flasha w tunerze bez wylutowania.Mam tuner Ferguson DF6000CR i po zmianie softu tuner już nie wstał.Probowałem wgrywać orginała do niego na rożne sposoby według rożnych opisow i nic.Można odczytać flasha ale wykasować ani zaprogramować nie da rady.Proszę o jakieś porady.
Pozdrawiam wszystkich!
może ktoś zna jakieś nowe sposoby zaprogramowania tego flasha w tunerze bez wylutowania.Mam tuner Ferguson DF6000CR i po zmianie softu tuner już nie wstał.Probowałem wgrywać orginała do niego na rożne sposoby według rożnych opisow i nic.Można odczytać flasha ale wykasować ani zaprogramować nie da rady.Proszę o jakieś porady.
Pozdrawiam wszystkich!