mam konsole playstation 2 miałem ją na stole i wylała mi się sok na nią w nocy rano ją włączyłem i nic rozebrałem ją i znalazłem spalony bezpiecznik oczywiście miejsca gdzie woda się dostała wyczyściłem . Po wymianie bezpiecznika niema żadnej reakcji czyżby spaliła sie do końca jest jeszcze jakaś możliwość jej naprawienia co mogło jeszcze paść