witam
po regeneracji (wyczyszczeniu stykow oraz nasmarowaniu) wspomnianego programatora i jego ponownym zamontowaniu, mam problem z poprawnym dzialaniem pralki.
objawy:
po wystartowaniu z programu 2, nabiera wode jednoczesnie ja wypuszczajac;
nie udalo mi sie na zadnym ustawieniu uzyskac jakichkolwiek obrotow bebna
zastanawiam sie juz czy poprawnie podpialem ten programator.
w sumie mozna go podlaczyc prawidlowo oraz do goory nogami.
w zwiazku z tym moje pytania:
czy przy prawidlowym podlaczeniu silniczek programatora oraz przekaznik powinny byc u gory czy na dole programatora ?
czy ma znaczenie sposob podlaczenia silniczka do pary niebieskich przewodow (ktory styk do ktorego niebieskiego) oraz przekaznika do pary bialych ?
dodam ze kupilem nowy egzemplarz owego programatora (z napisem "czesc zamienna" czyli pewnie tez po jakims serwisowaniu) i objawy sa te same co przy moim, naprawionym, a poniewaz sprzedawca zarzeka sie ze jego jest sprawny (i w sumie nie mam podstaw by mu nie wierzyc) wiec podejrzewam ze to cos innego jest przyczyna tego dziwnego zachowania.
jaka inna usterka moze dawac podobne objawy ?
z gory dzieki za pomoc,
Pozdrawiam,
Radek
Przeniosłem z AGD i Systemy Grzewcze.
Proszę w swoich wypowiedziach używać polskich znaków diakrytycznych - ą, ę, ś, ł itd.
Porządnego Polaka uprasza się o korzystanie z przycisku "Pisownia" przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne nie będą tolerowane.
[_P_]
po regeneracji (wyczyszczeniu stykow oraz nasmarowaniu) wspomnianego programatora i jego ponownym zamontowaniu, mam problem z poprawnym dzialaniem pralki.
objawy:
po wystartowaniu z programu 2, nabiera wode jednoczesnie ja wypuszczajac;
nie udalo mi sie na zadnym ustawieniu uzyskac jakichkolwiek obrotow bebna
zastanawiam sie juz czy poprawnie podpialem ten programator.
w sumie mozna go podlaczyc prawidlowo oraz do goory nogami.
w zwiazku z tym moje pytania:
czy przy prawidlowym podlaczeniu silniczek programatora oraz przekaznik powinny byc u gory czy na dole programatora ?
czy ma znaczenie sposob podlaczenia silniczka do pary niebieskich przewodow (ktory styk do ktorego niebieskiego) oraz przekaznika do pary bialych ?
dodam ze kupilem nowy egzemplarz owego programatora (z napisem "czesc zamienna" czyli pewnie tez po jakims serwisowaniu) i objawy sa te same co przy moim, naprawionym, a poniewaz sprzedawca zarzeka sie ze jego jest sprawny (i w sumie nie mam podstaw by mu nie wierzyc) wiec podejrzewam ze to cos innego jest przyczyna tego dziwnego zachowania.
jaka inna usterka moze dawac podobne objawy ?
z gory dzieki za pomoc,
Pozdrawiam,
Radek
Przeniosłem z AGD i Systemy Grzewcze.
Proszę w swoich wypowiedziach używać polskich znaków diakrytycznych - ą, ę, ś, ł itd.
Porządnego Polaka uprasza się o korzystanie z przycisku "Pisownia" przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne nie będą tolerowane.
[_P_]