Witam
Aktualnie robię ładowarkę z tej strony. I nadszedł moment na zaprogramowanie Atmegi. Posiadam programator a allegro STK200/300. Fusebity ustawiłem w winavr zgodnie ze stroną podaną w powyższym linku. Teraz chcę wrzucić program do kontrolera przy pomocy ponyprog. Problem polega na tym, że programator raz jest wykrywany, a raz nie. Jak zacznie się programowanie, to przy 40% wyskakuje komunikat write failed, albo po weryfikacji. Programator był kupiony, więc nie ma mowy o błednym wykonaniu. Testowałem go również STK200test i jest OK. Proszę o szczegółowe instrukcje, bo w programowaniu jestem zielony. kontroler programuje sie bardzo wolno. Do 40% programuje jakieś 10 minut. Układ jest zasilany z 7805.
Aktualnie robię ładowarkę z tej strony. I nadszedł moment na zaprogramowanie Atmegi. Posiadam programator a allegro STK200/300. Fusebity ustawiłem w winavr zgodnie ze stroną podaną w powyższym linku. Teraz chcę wrzucić program do kontrolera przy pomocy ponyprog. Problem polega na tym, że programator raz jest wykrywany, a raz nie. Jak zacznie się programowanie, to przy 40% wyskakuje komunikat write failed, albo po weryfikacji. Programator był kupiony, więc nie ma mowy o błednym wykonaniu. Testowałem go również STK200test i jest OK. Proszę o szczegółowe instrukcje, bo w programowaniu jestem zielony. kontroler programuje sie bardzo wolno. Do 40% programuje jakieś 10 minut. Układ jest zasilany z 7805.