Witam, mam siemensa C75. objaw jest bardzo dziwny poniewaz tel. chodzi bez problemu na karcie tak taka a natomiast na simplusie wyl. sie , co moze byc przyczyna?? pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam