jak w temacie normalnie wgral sie soft jak podlacze ladowarke to napiecie na stykach bateriii jest wygrzalem plyte i nadal nic nie wstaje:/. nie wiem czemu macie jakiies sugestje?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam