Witam posiadam E365 nie włącza sie wgrywałem softa eeprom flexa wszystki i nic, dalej w ogóle nie reaguje, na początku jeszcze wyło takie lekkie tło obrazu początkowego po wgraniu już nic. Co mogę robić ? spróbuję go zaraz wyczyścić spirytusem, lecz macie jakieś pomysły ?