Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6310i wymiana obudowy =strata zasiegu

27 Lip 2007 14:27 6574 10
  • Poziom 12  
    Witam
    To ponownie ja , ponownie z problemem.
    Wymienilam obudowe w Nokii 6310i i....stracilam zasieg.Tzn jak polezy kilkadziesiat minut to pojawia sie on na chwile i zaraz znowu znika.
    Co sie stalo????
    Panowie pomozcie
    Buziaki
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Sama wymieniałaś czy zleciłas to komuś ? Objawy..... jakby ktos "zapomniał" wstawić antenę , ewentualnie ją uszkodził . Nie widze mozliwości aby w modelu 6310 i obudowa mogła mieć wpływ na zasięg (jego brak ).
  • Poziom 12  
    Sama wymienialam.Byc moze uszkodzilam antene , natomiast na pewno tego nie zauwazylam.Antena nie ma zadnych sladow uszkodzenia.Kurcze.Ale dlaczego telefon lapie zasieg przy wlaczaniu sie na chwile i pozniej co jakis czas rowniez na chwie....Re czne szukanie sieci nic nie daje...
  • Poziom 14  
    Skaczący zasięg w tym modelu to z reguły uszkodzona końcówka mocy. Koszt wymiany ok 70 zł na orginalną.
    Cosik się niechcący panience "utrąciło" w okolicy radiówki :cry: Swoją drogą 6310i to klasa sama dla siebie ...ale dużo sie już zdarza ,że coś się z płytą dzieje po prostu laminat nie wytrzymuje już próby czasu. Podejrzewam ,że bedziesz musiała podejśc z nim do jakiegos "doktora".
    pozdrawiam
    Uro napisał:
    Skaczący zasięg w tym modelu to z reguły uszkodzona końcówka mocy. Koszt wymiany ok 70 zł na orginalną.

lub zły pm :)
  • Poziom 17  
    Te telefony poki chodza jest dobrze , jak sie je ruszy to zawsze cos sie stanie. Ta dluga plyta glowna sie kruszy przy noszeniu w kieszeniach. a przy zmienie obudowy mogles porozklejac antene i wzmacniacz. Na poczatek lupa i przyjzyj sie dokladnie a pozniej niestesty do kogos kto to ruszy.
  • Poziom 10  
    Miałem kiedyś identyczny problem w 6210, w moim przypadku wystarczyło ponowne odgiąć blaszki przy styku anteny i oczyścić styk. Za drugim razem jak mi tak zrobiła musiałem lutować HAGAR'a, to po upadku. Dałem do serwisu, skasowali 20 zł....
  • Poziom 12  
    No tak , i nikt nie chce mi tego zrobic.W moim miescie jest kilka komisow ale w wiekszosci wysylaja oni gdzies telefony , a jeden chlopak , ktory wydawalo mi sie ze sie zna .....nie dal rady tego zrobic.Pech.Trudno
    Dziekuje , caluje i zamykam temat
  • Poziom 11  
    sprawdz czy obudowa nie ma jakichś metalowych elementów które moga zmieniac polaryzacje
  • Poziom 2  
    :D Ja terz miałem problem z 6310i zasięgem zmieniłem obudowe i straciła zasięg wygrzałem milinera końcówke mocy i słicz antenowy i był pełen zasieg