Posiadam stabilizator w to220 na 12V. Źródło (zasilacz impulsowy) daje 18V i to idzie na stabilizator. Niestety już teraz grzeje się on dosyć mocno a ja chciałbym jeszcze podpiąć pod niego matrycę 12" (bez podświetlenia), która pociągnie dodatkowo z 0.5-1A. Mam tranzystory 2N3773. Czy istnieje możliwość ich zastosowania i w jaki sposób?