Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Procesor do Diora WS 504B - jaki¶ zamiennik?

31 Lip 2007 15:51 1200 8
  • Poziom 10  
    Mam pilne pytanie, czy wie kto¶ z was czy jest jaki¶ zamiennik do procesora Diory o symbolu MAB-8052 AH-2P/Z-142? Odpowiada on za sterowanie przyciskami
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Takie scalaki były "onegdaj" dostępne w mie¶cie "rodzinnym" DIORY. Możesz podzwonić do: M-M elektronik
    tel. 074 831 14 67 Dzierżoniów. Być może jeszcze maj± w swoich zapasach.
  • Pomocny post
    Spec od sprzętu Unitra
    Witam! Jak wyżej ale dodam jeszcze ze zamiennik by się znalazł tylko trzeba by mieć program i zaprogramować.Widziałem je też czasem na allegro.
    Przed wymian± sprawdz zasilanie 5V.
  • Poziom 10  
    bo mam taki problem, że jak go wł±czę to przyciski s± zablokowane (¶wiec± się diody od Tunera i korektora graficznego i nic nie da się zrobić), czasem się uda go wł±czyć ale wtedy na każdym przycisku jest Tuner i podaje strasznie mał± moc na gło¶niki. Serwisant mówi że to o ten scalak chodzi, ale nigdzie go nie ma :/
  • Spec od sprzętu Unitra
    Sprawdz jak wyżej podałem 5V
  • Poziom 18  
    Niech serwisant poszuka zwarc na płycie czołowej z przyciskami.To bardzo prawdopodobne.Wtedy procesor jest zablokowany.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Często zwieraj± kondensatory przy klawiszach (100pF), dlatego te należy sprawdzić w pierwszej kolejno¶ci.
  • Poziom 10  
    może to co¶ też podpowie:
    wzmacniacz nie był podł±czony do pr±du. Podł±czony był do Tunera (a tuner do anteny pokojowej), do gło¶ników i do kartu dĽwiękowej w komputerze, która też siadła. Komputer był podł±czony do anteny satelitarnej i stało się to wszystko po burzy
  • Pomocny post
    Spec od sprzętu Unitra
    No to procek na 100%