Witam, od jakiegoś czasu z mojej pralki (11letniej) leci woda.
Wszystko wskazuje na to, że leci z obudowy szufladki, można ją jakoś samodzielnie zdjąć i sprawdzić co jest przyczyną, czy lepiej zawołać fachowca ?
Jutro postaram się o fotkę
Wszystko wskazuje na to, że leci z obudowy szufladki, można ją jakoś samodzielnie zdjąć i sprawdzić co jest przyczyną, czy lepiej zawołać fachowca ?
Jutro postaram się o fotkę