Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mazda 626 GE 1995 r 1,8 16V DOHC 105 KM

03 Sie 2007 21:28 3216 3
  • Poziom 2  
    Witam!
    Mam pytanie gdzie znajduje sie bezpiecznik od świateł pozycyjnych w mazda 626 1,8 16 GE 1995 r.
    Znalazłem dwie skrzynki - po lewej stronie przy drzwiach i pod maską z prawej strony
    Czy jest jeszcze inna skrzynka?
    Czy jeżeli nie świecą światła pozycyjne przednie a z tyłu tylko lewa świeci to przyczyną jest spalony bezpiecznik czy może być coś innego?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 23  
    Witam.
    A czy napięcie dochodzi do żarówek no i czy one są dobre ,
    W tym modelu są chyba 2 skrzynki , powinno być gdzies na obudowie opisane gdzie co jest , ale radzę sprawdzić wszystkie .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Witam ponownie!
    wszystko było ok (żarówki, napięcie) do momentu aż dzisiaj nie podłączyłem radia. prawdopodobnie zrobiło sie zwarcie bo teraz nie swiecą
    nie ma tez podswietlania deski rodzielczej
    mam instrukcję w języku niemiecki i tu jest problem,
    sprawdzałem bezpieczniki - wydawały sie ok dlatego zastanawiam sie czy jest jeszcze inna skrzynka
    jezeli nie to w której jest ten odpowiedzialny za swiatla (czy pod maską czy przy drzwiach od kierowcy)

i jeszcze jedno pytanie: jak wymienić zarówkę tylną, czy trzeba odkręcic całą lampę (próbowałem - odkręciłem śruby ale coś jeszcze trzyma - nie wiem czy tak na siłę czy jakiś inny sposób)

dziękuję za odp. :)