Mam takie problemy z Laguna 2000r 1.9dti gadajaca
1. Swiecacy sie Serv w momecie gdy samochód przekraczy 5km/h i swieci sie do ponowego przekrecenia kluczyka. Nie swieci sie zadna inna kontrolka. W sterownku silnika jeden bład DF043 - bład przełacznika tempomatu i tu moje pytaje jak realizowany jest tempomat jakie przyciski do tego służą.
2. Drugi problem brak podswietlenia wyswietlacza sterownika autom. klimatyzacji, jak zdemontowac ten sterownik , bo za chiny ludowe osłona pulpitu srodkowego (ta co leci do gory deski) nie chce zejsc, a ja nie moge znalesc zadnego wktetu mocujacego.
1. Swiecacy sie Serv w momecie gdy samochód przekraczy 5km/h i swieci sie do ponowego przekrecenia kluczyka. Nie swieci sie zadna inna kontrolka. W sterownku silnika jeden bład DF043 - bład przełacznika tempomatu i tu moje pytaje jak realizowany jest tempomat jakie przyciski do tego służą.
2. Drugi problem brak podswietlenia wyswietlacza sterownika autom. klimatyzacji, jak zdemontowac ten sterownik , bo za chiny ludowe osłona pulpitu srodkowego (ta co leci do gory deski) nie chce zejsc, a ja nie moge znalesc zadnego wktetu mocujacego.