witam
Wgrywałem soft winswupem, szturchnąłem, rozłączyłem kabel:(
Tel teraz się nie włącza.
Jak go odratować i czym?
pzdr
Wgrywałem soft winswupem, szturchnąłem, rozłączyłem kabel:(
Tel teraz się nie włącza.
Jak go odratować i czym?
pzdr
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamSerwisant GSM napisał:trochę pokory koleśa co wy pierdolicie za farmazony !!!!!!!
Cytat:a jak przejedzie linie obok.. to co??nozem do tapet wystarczy przeciac ta sciezke od kulki T9 byle nie za gleboko
Cytat:gdzieś ty widział martecha za 2 koła??nie trzeba zadnego zajebanego mulem martecha ktory kosztuje prawie 2.000 PLN
Cytat:gratulacje !! ale sorry.. nie poszedł bym do Ciebiesam mam serwis gsm
Cytat:dla supportu , wiesz ile tam flashy leży ?? pewnie nie.. zreszta kiedyś też tak myślałem że sam kabelek wystarczy, tylko zamiast 2 godzin spędzonych nad naprawą np.C65 z uwalonym bootcore i pomieszanym IMEI, z martechem zajmuje mi to raptem ok 25 minutmartecha ni kupuje bo i po co jak mozna to robic samym kablem
Cytat:na trasie trochę mniej kosztujązamiast wydac 2 tysiace na martecha to wole przez miesiac sobie na panienki pochodzic do agencji
mahcin napisał:Start...
Loading BootsModel(AX75)...
Sending StartBoot Ok.
Sending MainBoot Ok.
Com1 115200 BAUD: Ok.
SIEMENS AX72 lg91 Sw01
Soft FlashID: 0001/2221
FlashID: 0001/227E-2221-2201
Flash Size: 16Mb, WriteBuffer: 32 bytes
Region(1): Blocks 128, Size 128Kb
Start EEPROM segments at addres 0x7A0000
FSN: 39E8058F -> PhoneID: 8F05E839
OTP IMEI: 359229002742130
HASH: 532385012A0EC26B539AF74722ACFD80
Use OTP IMEI: 359229002742130
USE SKEY: 12345678
*#0000*12345678# - Network Lock
*#0001*12345678# - Service Provider Lock
*#0002*12345678# - Corporate Code
*#0003*12345678# - Phone Code
*#0004*12345678# - Network Subset Lock
*#0005*12345678# - Only Sim
Read BCORE addr: 0x800000 size: 0x020000...
Error Read Flash block 0x800000 size 0x004000!
taki błąd, co to może być? Flash cały się wcześniej wgrał