witam
mam problem flashowałem simensa a70 wyskoczył błąd i nie chciał się włączać jak próbowałem wgrać flasha to za którymś razem załapał, jest plmenu ale nie łapie sieci wgrywałem już 2 razy i to samo co może być przyczyną ? wgrywałem jokerem
mam problem flashowałem simensa a70 wyskoczył błąd i nie chciał się włączać jak próbowałem wgrać flasha to za którymś razem załapał, jest plmenu ale nie łapie sieci wgrywałem już 2 razy i to samo co może być przyczyną ? wgrywałem jokerem