Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć wzmacniacz samoch+tube do kompa w domu.....???

13 Sie 2007 13:37 1391 4
  • Poziom 10  
    MAM problem jestem amtorem w tych sprawach ale uwielbiam posłuchac prawdziwego głebokiego basu...:D Kupiłem głośnik 200w i wzmacniacz 2 x 200 Watt...i chce to podłączyc do kompa w domu:?: i kompletnie nie wiem jak to zrobic... błagam o pomoc...najlepiej na jakims rysunku.....dzieki ...:)[/b]
  • Poziom 10  
    to kup sobie jeszcze akulumator 250 ah do ktorego podlaczysz wzmacniacz i nieustannie go laduj :D albo zasilacz 20a ale to tez tanie rozwiazanie niejest juz lepiej kupic jakis zwykly domowy wzmacniacz albo koncowke mocy bo na samochodowym to ci sie nieoplaca w domu ...
  • Poziom 23  
    Taki wzmacniacz będzie miał 2x20W i nie trzeba żadnych akumulatorów. Wystarczy zwykły prostownik. Masz w karcie dźwiękowej wyjście na suba?
  • Poziom 10  
    no tak ale naszego kolege interesuje 200w a nie 20w ... taki wzmacnaicz zeby chociaz polowe dal potrzebuje ze 13amp zasilania a zaden prostownik tyle niema
  • Poziom 10  
    No to w takim razie jakiej mocy musze kupić wzmacniacz np:unitry aby głonic chodził przyzwoicie.....????

Moderowany przez Błażej:

O podłączaniu wzmacniacza samochodowego w domu było już WIELE RAZY. Wystarczy użyć SZUKAJ. Dyskusja wtórna. Do zamknięcia.