logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć wzmacniacz samoch+tube do kompa w domu.....???

basubonio...:) 13 Sie 2007 13:37 1838 4
REKLAMA
  • #1 4173867
    basubonio...:)
    Poziom 10  
    Posty: 9
    MAM problem jestem amtorem w tych sprawach ale uwielbiam posłuchac prawdziwego głebokiego basu...:D Kupiłem głośnik 200w i wzmacniacz 2 x 200 Watt...i chce to podłączyc do kompa w domu:?: i kompletnie nie wiem jak to zrobic... błagam o pomoc...najlepiej na jakims rysunku.....dzieki ...:)[/b]
  • REKLAMA
  • #2 4173913
    saddam_hussein
    Poziom 11  
    Posty: 52
    to kup sobie jeszcze akulumator 250 ah do ktorego podlaczysz wzmacniacz i nieustannie go laduj :D albo zasilacz 20a ale to tez tanie rozwiazanie niejest juz lepiej kupic jakis zwykly domowy wzmacniacz albo koncowke mocy bo na samochodowym to ci sie nieoplaca w domu ...
  • REKLAMA
  • #3 4174590
    Joker2
    Poziom 23  
    Posty: 681
    Pomógł: 56
    Ocena: 264
    Taki wzmacniacz będzie miał 2x20W i nie trzeba żadnych akumulatorów. Wystarczy zwykły prostownik. Masz w karcie dźwiękowej wyjście na suba?
  • REKLAMA
  • #4 4175048
    saddam_hussein
    Poziom 11  
    Posty: 52
    no tak ale naszego kolege interesuje 200w a nie 20w ... taki wzmacnaicz zeby chociaz polowe dal potrzebuje ze 13amp zasilania a zaden prostownik tyle niema
  • #5 4175081
    basubonio...:)
    Poziom 10  
    Posty: 9
    No to w takim razie jakiej mocy musze kupić wzmacniacz np:unitry aby głonic chodził przyzwoicie.....????


    Moderowany przez Błażej:

    O podłączaniu wzmacniacza samochodowego w domu było już WIELE RAZY. Wystarczy użyć SZUKAJ. Dyskusja wtórna. Do zamknięcia.

REKLAMA