MAM problem jestem amtorem w tych sprawach ale uwielbiam posłuchac prawdziwego głebokiego basu...
Kupiłem głośnik 200w i wzmacniacz 2 x 200 Watt...i chce to podłączyc do kompa w domu:?: i kompletnie nie wiem jak to zrobic... błagam o pomoc...najlepiej na jakims rysunku.....dzieki ...
[/b]