Witam. Mój problem polega na tym że posiadam radio z WW golfa nazywa się ono Alpha widok w załączniku. Ostatnio wywaliło mi bezpiecznik i się rozkodowało i źle wprowadziłem kilkukrotnie kod, czy jest możliwość odblokowania go, kod mam tylko nie wiem jak go się wprowadza. Na wyświetlaczu pisze Safe i cyfra 2.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam!
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam!