Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wkrętarka i wiertarka - wkrętarko-wiertarka

Piwowarek 15 Aug 2007 20:42 4031 1
Bosch
    Piwowarek
    Level 10  
    Witam
    czytam opinie na temat wkrętarek, wiertarek i wkretarko-wiertarek akumulatorowych:) do jakich decyzji doszlismy ? ja zgłupiałem :)
    jezeli chcemy miec sprzęt uniwersalny czyli wkrętarko wiertarke to czemu by nie, ludzie odradzają, zeby kupowac z osobna te dwie maszynki - pytanie dlaczego ?
    wydaje mi sie ze chodzi tutaj o poręczność i o wage samego sprzętu ?Czym one się róznią?, sama wkrętarka np "bosch psr12 " koszt około 330zł
    a mamy wkrętarko wiertarkę "maktec 14,4" za 230zł. To co kupować osobno wkrętarkę i wiertarkę?i do tego przepłacać jezeli mamy 2 w 1 :)
    Ja tez próbuje sie rozglądać po sieci bo chce kupic cos dla siebie ale zupełnie nie wiem od czego mam zacząc- tyle ludzi tyle opinii.

-------------------jezeli nie ten dział to przepraszam-----------------
  • Bosch
    DREAM77
    Level 17  
    Witam.Swego czasu uzywalem Makity a ostatnio BlacK&Deckera,obie sa wedlug mnie bardzo dobre.Kiedys z przymusu kupilem jakiegos Topexa i akumulator trzymal po pelnym naladowaniu 30 minut.Moje zdanie jest takie ze jezeli cos kosztuje odpowiednio duzo to znaczy ze jest warte tych pieniedzy.Aczkolwiek Makita mogla by byc tansza,wcale bym sie nie pogniewal.Hilti tez ma niezly sprzet.Wszystko zalezy czy chcemy tego uzywac od czasu do czasu,czy ma taka zabawka zarabiac na siebie.Black&Decker mial tylko 12V i w jego wypadku wystarczalo.Mialem w rekach Pegasus-a 24V z udarem,nie powiem power to mial,ale akumulator do bani.Zauwazylem ze Skill opuscil ceny,ale nie znam marki wiec sie nie wypowiadam.Z Bosch-a mialem do czynienia z IXO 3,6V,ale to tylko elektryczny wkretak.Tutaj jest dosc ciekawa Makita
    http://www.muratorplus.pl/technika/elektronar...zet/wierci_-tnie_-szlifuje___,25454_16342.htm
    tyle ze kosztuje ponad 1300Pln.
    tu masz linka do Skilla-http://www.skil.info.pl/10,Akumulatorowe.html
    mozesz porownac.Pozdrawiam.