Witam od pewnego czasu przestala mi dzialać kontrolka poziomu gazu. to znaczy dziala ale ciagle sie swieci ze jest rezerwa chociaz zatankowalem do pelna. Wczesniej chodzila dobrze a od kilku dni caly czas sie swieci rezerwa. Czy ktos wie jak to naprawic? pozdrawim