Przy próbie wpisania znanego kodu chyba zbyt pochopnie to zrobiłem,bo wyskoczyły --- zamiast 000, i na nic nie reaguje.Czy są jakieś ponowne próby wpisania lub coś na przywrócenie jej ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam