witam właś nie kupiłem radyjko jak w temaci wszystko śmiga bez problem prawie wszzystkobo wyświetlacz pokazuje takie dziwne kreski niewiem co jest ale wszystko działa (włacz wyłacz głośniej ciszej płyte) itd tylko tekreski co to jest
prosze o pomoc
prosze o pomoc