Mam problem z 2-letną pralką, wsad z góry. Bąben się nie obraca. Recznie kręciłem - bez żadnych oporów. Podczas pracy na pusto pomagałem w obracaniu - zrobił 4 wolne obroty i dalej stał. Znajomy sprawdził silnik - działa prawidłowo. Pralka pobiera i wypuszcza wodę. Cewkę wyminiłem na nową - nie pomogło. Co może być przyczyną?