dokładnie tak jak w temacie telefon martwy ale po włożeniu baterii świecą dwie diody na klawiaturze telefon został juz wykąpany w wannie ultradźwiękowej moze ktos cos wie na ten temat
Dodano po 28 [sekundy]:
soft tez juz wgrywałem i dalej nic
Dodano po 28 [sekundy]:
soft tez juz wgrywałem i dalej nic