logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 6610 - świecą dwie diody, telefon nie działa po wgraniu softu i czyszczeniu

enter21 07 Wrz 2007 13:17 815 3
REKLAMA
  • #1 4259315
    enter21
    Poziom 15  
    Posty: 196
    Pomógł: 1
    Ocena: 11
    dokładnie tak jak w temacie telefon martwy ale po włożeniu baterii świecą dwie diody na klawiaturze telefon został juz wykąpany w wannie ultradźwiękowej moze ktos cos wie na ten temat

    Dodano po 28 [sekundy]:

    soft tez juz wgrywałem i dalej nic
  • REKLAMA
  • #2 4260105
    mmzajcu
    Poziom 25  
    Posty: 1008
    Pomógł: 37
    Ocena: 35
    skoro wgrywałeś soft to znaczy że sie komunikuje. Powiedz czy w lokal mode wchodzi i czy da się dograć CNT. Jak nie to ja poszukał bym na dole obok ramu kondensatorka i zobaczył bym czy jest na nim zasilanie w każdym razie powinno być. Jeśli nie ma to krosa trzeba zrobić.
  • REKLAMA
  • #3 4276929
    enter21
    Poziom 15  
    Posty: 196
    Pomógł: 1
    Ocena: 11
    Niestety nie wchodzi w local mode juz sie przestał komunikowac nawet
  • #4 4277484
    Przemyslaw
    Poziom 28  
    Posty: 1510
    Pomógł: 43
    Ocena: 66
    zobacz czy nie upackales czyms padow od komunikacji oraz zasilanie ukladu SRAM (4008)- jak go nie ma, to tel. sflashujesz ale o test- i normal-mode zapomnij.
REKLAMA