Sytuacja zmusiła mnie do tego że musze wrócić do tematu https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1023150.html
Otóż fonik "is dead" - wyłączył się dwa dni temu; coś tam sobie robiłem - i się już nie chce włączyć. Na ok. sekunde podświetla się tylko klawiaturka i wyświetlacz. Pod inna baterią tak samo. Soft padł definitywnie??
Otóż fonik "is dead" - wyłączył się dwa dni temu; coś tam sobie robiłem - i się już nie chce włączyć. Na ok. sekunde podświetla się tylko klawiaturka i wyświetlacz. Pod inna baterią tak samo. Soft padł definitywnie??