Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki miernik do szukania satelit.

08 Sep 2007 00:05 3614 9
  • Level 21  
    Jaki miernik kupic by ustawic satelite HOTBIRT I ASTRE 19,2 na optymalny sygnał.Mam cyfrowy tuner TEWION.Na Wolumenie w Warzawie są wskazniki diodowe i wskazówkowe .Która satelitę należy uetawiac pierwszą by mieć wszystkie programy polskie nie kodowane .Czy 32 stopnie kąt nachylenia taleza to dobrze w Warszawie
  • Helpful post
    Level 21  
    witam
    jak chcesz to firma Mezon napewno ma coś dla ciebie.
    na głównym ramieniu ustaw hotbirda a zezuj po prawej stronie patrząc zza anteny Astrę
    pzdr
  • Level 21  
    Co za miernik firma moze zaoferowac.Dzieki za odpowiedz pozdrawiam.
  • Helpful post
    Level 35  
    Nie polecam mierników mezona ani żadnych innych urządzeń.
    Kupiłem od nich dwa mierniki jeden do naziemnej drugi do Sat i obydwa mierniki się zepsuły.
    Do ustawienia swojej anteny wystarczy miernik za 30 zł np:diodowy.
  • Helpful post
    Level 38  
    Mnie osobiście najbardziej odpowiada ustawianie satelity za pomocą tunera analogowego (można kupić lub nawet dostać w prezencie bo "goście" przechodzą na cyfrowe). Zakupiony kiedyś miernik z diodami leży gdzieś zapomniany.
  • Helpful post
    Level 21  
    witam
    od około czterech lat używam miernika dsm11 firmy mezon
    działa niezawodnie.
    nie jest to hightech ale jeszcze nie miałem przypadku w którym by mnie rozczarował.
    pzdr
  • Helpful post
    Level 20  
    Witam,

Także polecam mierniki firmy MEZON. Posiadam już drugi miernik tejże firmy. Pierwszy był DSM15 a teraz używam DSM20 i jestem bardzo zadowolony. Jednak dla zwykłego użytkownika polecam tuner analogowy, ponieważ wymienione mierniki do tanich nie należą.

Pozdrawiam,
    Przemek
  • Helpful post
    Level 11  
    Podepnę się do tematu.
    Kolego "noboin" czy udało Ci się na mierniku DSM 20 poprawnie skonfigurować nboxa z N-ki. Próbowałem rózne warianty, ale zawsze musiałem korygować z dekoderem N-ki.
  • Helpful post
    Level 20  
    Witam,

Mam ten sam problem. W porównaniu do Cyfrowego Polsatu czy Cyfry+ muszę doregulować ustawienie anteny pod względem Jakości, ale dochodzę już we wprawę. Jest to miernik z wyższej półki ale dużo mu brakuje np. do miernika HDSM V2.

Pozdrawiam,
    Przemek
  • Level 21  
    Zzmykam temat miernika<Pozerawiam.