Mam wielki problem. Nie rozumiem o co chodzi z rozkazami procesora Z80. Doktorek na AGH napisał takie coś na tablicy i nazwał to rozkazami Z80 . Czy mógłby mi ktoś powiedzieć o co tu chodzi ?? Skąd wzięły się te znaczki??
To było napisane na tablicy i powiedział że to przykład :?
LD B , 4Eh PC = 3BFC
To było napisane na tablicy i powiedział że to przykład :?
LD B , 4Eh PC = 3BFC