Szukam pomocy.
Wykonałem kopie systemu XP za pomocą programu Drive Image i mam problem ze skopiowanie plików obrazu. W chwili kiedy chcę skopiować te pliki pojawia się komunikat że plik jest używany bądz jest za mała ilość miejsca na dysku. Sprawdzałem obie te rzeczy i żaden proces nie wykożystuje tych plików a na dysku docelowym jest kilka razy wiecej miejsca niż jest wymagane.
Kiedy zaś chcę wczytać plik obrazu z wpogramu w którym go wykonałem pojawia się komunikat Error 1810 - Image file - could not be accessed.
Proszę o pomoc bo to dla mnie pilne.
Wykonałem kopie systemu XP za pomocą programu Drive Image i mam problem ze skopiowanie plików obrazu. W chwili kiedy chcę skopiować te pliki pojawia się komunikat że plik jest używany bądz jest za mała ilość miejsca na dysku. Sprawdzałem obie te rzeczy i żaden proces nie wykożystuje tych plików a na dysku docelowym jest kilka razy wiecej miejsca niż jest wymagane.
Kiedy zaś chcę wczytać plik obrazu z wpogramu w którym go wykonałem pojawia się komunikat Error 1810 - Image file - could not be accessed.
Proszę o pomoc bo to dla mnie pilne.