Witam, mam pytanie. Mam przerobionego pioneera, tak, że chodziła bez karty cyfra i polsat. Czy muszę go znowu przerabiać, żeby chodził z legalną kartą cyfry? Czy można podbić kartę, żeby z pakietu powitalnego zrobić prestiżowy i czy będzie ona hulała w tym tunerze? Czy ktoś mógłby mi pomóc w ewentualnym przerobieniu tunera i podbiciu karty? Jestem z okolic Katowic. Z góry dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, żę zaśmiecam forum takimi pytaniami ale jestem laikiem w tej kwestii.